Novinky‎ > ‎

Na naší škole proběhla již druhá mezinárodní videokonference

přidáno: 23. 2. 2011 0:38, autor: Martin Šmíd
Dne 8. 2. 2011 v 11 hodin proběhla na naší škole již druhá mezinárodní videokonference, kterou studenti sledovali ve velké zasedací místnosti školy.

Přesně na čas se na plátně objevili všichni účastníci, aby zhodnotili dosavadní práci na společném projektu a podělili se o nové poznatky z vyzkoušených metod.

Studenti si ověřili nejen své jazykové kompetence, konference byla vedena v anglickém jazyce, ale také technické znalosti – pomáhali s technickým zajištěním videokonference.

Tato videokonference byla realizována v rámci projektu partnerství Study Line (CZ/09/LLP-PS/P/LdV/060 ), který probíhá na této škole druhým rokem a je zaměřen na problematiku výuky v odborných školách.

Výměnou vlastních zkušeností a osvědčených vyučovacích metod učitelé partnerských škol (SOŠ a SOU Hradební Hradec Králové, SOŠ Pošt a Telekomunikací Košice, Etelä – Savon ammattiopisto Otavankat, Mikkeli, CFPIMM Rua Centro de Formacao Profissional, Lordelo) hledají nejefektivnější způsob výuky vedoucí ke zvýšení motivace studentů a dosahování kvalitnější úrovně uplatnění absolventů na evropském pracovním trhu. (
www.study-line.eu ).

M.Svatáková
ċ
Foto.jpg
(16k)
Martin Šmíd,
23. 2. 2011 0:44
Comments